Akademia GARAND

Treningi Strzeleckie (grupowe i indywidualne) na różnych poziomach zaawansowania: Pistolet, karabin, pistolet + karabin, strzelba. Od podstawowego do zaawansowanego.

Treningi prowadzone są przez wykwalifikowana kadrę instruktorów, z która metodycznie krok po kroku nauczysz się strzelać albo rozwiniesz już posiadane umiejętności strzeleckie.

Akademia Garand to coś więcej niż kolejna szkółka zajęć strzeleckich, każdy trening jest prowadzony metodycznie, z nastawieniem na maksymalny rozwój szkolonych. Wpaść do nas możesz ze swoją bronią lub wypożyczyć ja od nas. W swoim arsenale mamy bezpieczna i nowoczesna broń, która dopasujemy do Ciebie.

Wszystkie szczegóły dotyczące zajęć znajdziecie na naszych mediach społecznościowych, a w razie pytań śmiało do nas pisz.

Wraz ze Sklepem Garand jesteśmy w stanie przeprowadzić kompleksowy event strzelecki dostosowany do potrzeb i oczekiwań klienta. Skontaktuj się z nami!

 

 

W ramach naszego Vouchera zapewnimy Ci naukę/trening strzelania z pistoletu/karabinu/strzelby pod okiem naszej wyspecjalizowanej ekipy instruktorskiej.

W czasie takiego spotkania poznasz strzeleckie abecadło lub odbędziesz regularny strzelecki trening. Oprócz nauki zapewniamy świetną zabawę.

 

Zapewniamy: Broń, amunicję, fachową obsadę instruktorską, strzelnice, wszystkie materiały potrzebne do odbycia profesjonalnego treningu. Upominek od nas. Metodyczne podejście w luźnej atmosferze.

Kontakt : akademia@garand.com.pl

tel: +48 787 058 333

*(istnieje możliwość niewielkich wahań cen w zależności o aktualnej ceny amunicji, dowolnie możemy manipulować ilością amunicji, chcesz strzelać więcej? Po prostu daj znać!)

Istnieje możliwość Imprez Grupowych.

Szukasz fajnego pomysłu na spędzenie czasu ze znajomymi, zorganizowanie imprezy urodzinowej dla chłopaka, wieczoru kawalerskiego (innego niż wszystkie), skontaktuj się z nami.

Pomożemy w miły, oryginalny i pożyteczny sposób spędzić czas wspólnie ze znajomymi.

 

Poznaj nas:

https://www.instagram.com/akademia_strzelecka_garand/