W rozliczeniu przyjmujemy

10-07-2024

Wymień Starą Broń na Nową – Nowa Usługa w Naszym Sklepie!

Czy masz w swojej kolekcji broń, która pamięta jeszcze czasy, kiedy królowa Wiktoria zasiadała na tronie? A może w Twoim arsenale znajduje się strzelba, która bardziej przypomina zabytek muzealny niż narzędzie do obrony? Jeśli tak, mamy dla Ciebie fantastyczną wiadomość!

W naszym sklepie z bronią wprowadziliśmy nową, ekscytującą usługę: "Zostaw starą, odbierz nową w rozliczeniu". To idealna okazja, by pozbyć się przestarzałego sprzętu i wrócić do domu z nowiutkim nabytkiem, który będzie nie tylko bardziej funkcjonalny, ale również dostosowany do nowoczesnych standardów.

Jak to działa?

  1. Przynieś swoją starą broń do naszego sklepu – Niezależnie od tego, czy to pistolet, karabin czy strzelba, nasi eksperci ocenią wartość Twojej broni.

  2. Odbierz ofertę – Po dokładnej wycenie, zaproponujemy Ci gotówkę lub możliwość wymiany na nową broń za niewielką dopłatą. Gwarantujemy uczciwe ceny i przejrzyste warunki.

  3. Ciesz się nowym sprzętem – Załatwienie formalności zajmuje chwilę, a Ty już możesz cieszyć się swoim nowym, błyszczącym nabytkiem!

Dlaczego warto skorzystać?

  • Aktualizacja arsenału: Nowa broń to nie tylko lepsza technologia, ale także większe bezpieczeństwo i komfort użytkowania.
  • Oszczędność miejsca: Pozbywając się starej broni, zyskujesz miejsce na nowe akcesoria i amunicję.
  • Ekologia: Dzięki recyklingowi broni przyczyniasz się do zmniejszenia ilości odpadów i zużycia surowców.

Historia z przymrużeniem oka

Pewien nasz klient przyniósł kiedyś do nas broń, która – jak żartowaliśmy – mogła być świadkiem bitwy pod Waterloo. Po krótkiej ocenie zaproponowaliśmy mu wymianę na nowy, nowoczesny model, który – jak sam przyznał – strzelał prosto jak nigdy dotąd. Opuścił nasz sklep z uśmiechem od ucha do ucha, a my byliśmy zadowoleni, że mogliśmy pomóc.

Nie pozwól, aby Twoja stara broń zbierała kurz w kącie. Przyjdź do nas i skorzystaj z naszej oferty "Zostaw starą, odbierz nową w rozliczeniu". Nasz zespół z niecierpliwością czeka, by pomóc Ci wybrać idealny model, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Do zobaczenia w naszym sklepie!

 

 

Kontakt

 

GARAND Marcin Kopański
ul. Przyjaźni 60/2
04-544 Warszawa

sklep tel.: 22 879-63-55
sklep kom.: +48 500-421-934

maciej.majewski@garand.com.pl

grzegorz.bujnowski@garand.com.pl